Kargo ve Taşıma Bilgileri

Siparişiniz tarafınıza ÜCRETSİZ ve SİGORTALI olarak gönderilir(Gönderimlerimiz Yurtiçi olup,Yurtdışı'na gönderim talepleriniz için sipariş vermeden önce lütfen bizimle iletişime geçiniz).Siparişiniz kargo firması tarafından size teslim edilene kadar Bkpirlanta.com sorumluluğu ve güvencesi altındadır. Siparişiniz stoklarımızda hazır ise 1-3 iş günü içerisinde kargoya verilir. Alyans ve stoğu olmayan özel sipariş kategorisindeki ürünler üretimi takiben 2-14 iş günü içerisinde kargoya verilir. Stoğu bulunan ürünlerden saat 14:00 'a kadar verilen siparişler, aynı gün içinde kargoya verilir. Merkez stok durumunu öğrenmek veya Ankara içi aynı gün kurye teslimatı için, sipariş vermeden önce lütfen bizimle aşağıdaki Whatsapp ,telefon numarası veya e-Posta adresinden iletişime geçiniz.

Whatsapp      : 0542 310 97 77 
Destek Hattı  : 0312 310 97 77
e-Posta          : info@bkpirlanta.com


Sigorta kapsam koşulu çerçevesinde kurye paketi teslim ederken, ambalajın hasar alıp almadığını kontrol ediniz. Kargo ambalajı hasarlı ise tutanak tutturup kargoyu teslim almayınız.
Tüm gönderilerimiz, özel ambalajında ve ürüne özel kutu içerisinde gönderilmektedir.
1. Siparişlerinizdeki ürün(ler) stoklarımızda mevcut ise, 1 - 3 iş günü içerisinde gönderimi gerçekleştirilecektir.
2. Özel üretim kategorisindeki siparişlerinizin (Alyans vb) 2-10 iş günü içerisinde, üretimi takiben gönderimi gerçekleştirilecektir. 
3. Özel üretim kategorisindeki siparişlerinizde, gerçekleştirilen üretim sonucunda olası ± %10 Gramaj Farkı olup, fiyat farkı iade/talep edilebilmektedir. 
4. Ürünleri iade etmek veya değiştirmek için lütfen "GARANTİ VE İADE KOŞULLARI" na bakınız.
5. HAVALE veya EFT ile gerçekleştirilen siparişlerde, sipariş tutarının 1 iş günü içerisinde ödeme seçeneklerinde bulunan Bkpirlanta.com banka hesaplarına gönderilmemesi durumunda siparişiniz iptal edilecektir.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4